İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

videoana_246a7.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

özgür1.jpgSadece CHP değil, AK Parti ile birlikte MHP'de kongreler sürecine girmiş bulunuyor. Bu AK Parti ile MHP “Cumhur İttifakını” sürdürdükleri için değil tabi, Kurultay takvimleri aşağı yukarı denk geldiği için...
MHP'de kongre takvimi Kasım ayında açıklanıyor. Mehmet Korkmaz Milliyetçi Hareket Partisi'nin artık “değişmeyen” İl Başkanı... Kendisi “Ben aday değilim” demediği sürece karşısına birinin aday çıkması söz konusu olmaz. Başkan Korkmaz şu ana kadar “adayım” demedi, ama “aday değilim” de demedi. İlçelerde de önemli değişiklik beklenmiyor. Hele bir takvim çalışsın bakalım.
AK Parti'de takvim çalışmaya başladı. Ancak herkesin beklediği “İl Kongresi” yani “İl Başkanı seçimi”ne nereden baksanız 10 ay var... İl Başkanlığı seçimi 01 Haziran-27 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılıyor.

özgür1.jpgNail Çakırhan'ı 11 Ekim 2008'de yitirmiştik. Sanıyorum “Nail Çakırhan Günleri”nin 6'ncısını da Kasım 2013'te yaptık. Akyaka Yücelen Otel'de.. O yılın konusu “Gelenekten Çağdaşa Akyaka-Gökova Mimarisi” idi. Etkinlik Oktay ağabey yaşarken programlanmıştı ve paneli O yönetecekti, ama Ekinci ustası Nail Çakırhan’ı anacakken kendisi anılan olmuştu. Ben de 06 Kasım 2013 tarihli Hamle'de haberime “Nail Çakırhan ile Ekinci de anıldı” başlığı atmıştım.

Sonraki

Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

Milas’ta şebeke hatları yenileniyor
AK Parti’de “Birlik” vurgusu
Milas Belediyespor, Saint Joseph takımını konuk edecek
Sezona formda başladılar
“Ben Adamı Çizerim”
Milas halıları İstanbul'da çiçek açacak
Sorunlar aynı / Yol, su, elektrik, telefon, internet…
Milas’ta uyuşturucu operasyonu

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech