MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Türkiye CHP iktidarıyla kurtulur

 

Sevgili okurlarım, Muğla CHP İl Başkanı Kimya Mühendisi Adem Zeybekoğlu iki dönemdir CHP İl Başkanlığı'nı yürütmekte. Genç Yönetim kurulu kadrosuyla önceden olduğu gibi, yine son 3 aylık pandemi döneminde başta Muğla olmak üzere bütün ilçeleri yönetim kurulu üyeleri, CHP Kadın Kolları Başkanı ve yöneticileri, CHP Gençlik Kolları Başkanı ve yöneticileri ile birlikte vatandaşlarla buluşup fikir alışverişinde bulunmuşlar. Gitmiş oldukları ilçelerde, partililer ve vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılanmışlar.

05062020hkocabiyik.jpg

Sevgili okurlarım, Muğla CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, bu tür çalışmaların devam edeceğini dile getirirken, bakınız neler söyledi: "Bugünün AK Parti İktidarı eriyip gidiyor, vatandaş yokluk içinde, Türkiye genelinde işçiler sokakta, esnaflar kepenklerini kapattı siftah edemiyorlar. Devlet, esnafa ve vatandaşlara öylesine bir yol gösterdi ki gidin bankalardan faiz ile para alın geçinin dedi. Yani anlayacağınız, AK Parti'nin lastikleri patladı. Bunun bir örneğini vermek gerekirse biz Muğla'da, yapılan yerel seçimlerde Üç İlçe Belediye Başkanlığı'nı kaybettik ama partinin başında bulunan bazı ilçelerdeki arkadaşlarımızın ilgisizliğinden dolayı kaynaklandı. Ama Fethiye gibi, sağın kalesi olan bir ilçeyi CHP'ye kazandırdık. Seçmenimiz bilinçlendi, AK Parti iktidarının neler yaptığını biliyor. Bir örnek daha vermek gerekirse yapılan yerel seçimlerde, Türkiye genelinde çok sayıda Büyükşehir Belediye Başkanlıkları'nı CHP Adayları kazandı, bu da gösteriyor ki CHP bir dahaki seçimde iktidar olacak. Muğla için en önemli konulardan biri de Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün'ün gece gündüz çalışması, yine ayrıca Muğla'nın İlçe Belediye Başkanları'na tarafsız bir şekilde katkı sağlaması önemli konulardan biridir. Var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz, Muğla'da yapılacak olan yerel ve genel seçimde yine biz iktidar olacağız. Son söz olarak şunu söylemek istiyorum, tek alternatif Türkiye CHP İktidarı ile kurtulur." dedi, sevgili okurlarım


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

haberihbargf.gif

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

reklamsabit-icasagi.gif

Kaymakam Arslan oy çokluğuyla Fahri Hemşehri oldu
Semt pazarlarının günlerinde düzenleme yapıldı
Kaymakam Böke güvenlik ve sağlık görevlilerini ziyaret etti
Mayıs Meclisi Pazartesi Günü… Kaymakam Arslan’a "Fahri Hemşehrilik Beratı…" Parka “Bensu Narlı” ismi…
Milas’taki sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde çıktı
Milletvekili Demir’den Ramazan Bayramı mesajı
Bayramda hava güneşli hafta sonu yağış var
Pandemi döneminde Muğla'dan 410 milyon dolarlık balık ihracatı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

HELIX_NO_MODULE_OFFCANVAS