İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech
MILAS
marketlerlogo2.png

twt-btn.pngfb-btn.png

giydirme1.gif

 

giydirmealt.gif

giydirmealt-2.gif

 
 
 
 
 
 

paylas2_0ca43.png
 
Duyarlılığını Göster Haberi Sen de Paylaş

Yol bulmak…

(184 Duygu)
(136 Duygu)
(156 Duygu)
(138 Duygu)
(155 Duygu)
(128 Duygu)
(148 Duygu)
 

Semazen.jpgHayatın bize verdiği ne olursa olsun hep şükretmek, var olan durumu kabullenip onu aşmaya çalışmak oldu oğlumla yaşadığım yılların sonucu. Bazen ilerledik tam artık düzeldi dediğimde yeniden merdivenin en alt basamağında bulduğumuz da oldu kendimizi.
Bazı durumları değiştiremeyiz ne kadar istesek de o halde yapacağımız şey, durup sakinleşmek ve dinlenip yeniden yola çıkmak olmalı…
Ve bunu yapabilmek için hep umut, hep başaracağız duygusu olmalı… Tam on iki insan yılı birlikteyiz. Sanki evrende iki ayrı parça idik de yapıştık gibi birbirimize. Onu olduğu gibi kabullenmeye başladığımda ilerlemeye başladığını, daha mutlu olduğunu ve mutlu oldukça daha da güzel bir insan olma yolunda büyüdüğünü, beni de büyüttüğünü görüyorum.
O bana her zaman, iyi olmam gerektiğini, kimse için kötü düşünmemem, kötü söz söylememem ve kimseyi kandırmaya çalışmamam, kimseden korkmamam ve bu nedenle yalan söylememem gerektiğini anlatıyor tüm varlığıyla…
Artık boyuma geliyor, aynı beden giyiniyoruz. Gözleri hep sevgiyle ışıldıyor. Ben buradayım, varım diyor. Sokaklarda yürürken elini tutardım küçükken, şimdi o elini omzuma atıyor. Adımlarımız ritimli, arada bir dönüp yüzüme bakıyor, bazen canı isterse teşekkür ederim babında yanağıma minik bir öpücük konduruyor. Ben ayaklarım yerden kesilmiş uçuyorum adeta onun yanında. İçimden yeniden bir şükür dalgası yükseliyor…
Daha küçükken onu hiç anlamaya çalışmadığım ve ona var olmak fırsatı vermediğim, hep diğerleri gibi olması için uğraştığım zamanlar için bazen kızıyorum kendime.
Ben onunla dünyanın en mutlu insanıyım. En mutlu annesiyim. Zaman içinde görüyorum ki ona hiç öğretmediğim güzellikleri de edinmiş. Onu öyle gördükçe, diğer insanlarla ilişkilerini izledikçe daha bir mutlu oluyorum.
Evet, çok kızmış, her şeyine müdahale etmiş olmak benim içimde hep bir yara, hep bir yapmasaydım kelimesi eşlik ediyor.
Ama yine o bana öğretti ki hiçbir şeyden pişmanlık duymamalıyım. Keşke dememeliyim.
Onu uyurken, rüya görürken izliyorum geceleri bazen, tıpkı bebekken yaptığım gibi sol yanağından öpüyorum, değişmeyen hareketlerinden biri de bu an yaptığı o gülümseme.
Velhasıl inanıyorum ki yaşadığımız, deneyimlediğimiz her anın bir anlamı var. Ve tüm bu deneyim ve sınavlar sonucu kendimize, içimize dönüp pişmanlık yerine kocaman bir şükür ve iyi ki yapmışım, iyi ki yaşamışım diyebileceğimiz sevgi dolu yollar olmalı hayat.


Ekran Alıntısı.JPG


Ekran Alıntısı.JPG

radyo-1_2c406.jpgradyo-2_bc756.jpgradyo-3_4e6a6.jpg

 

MILAS

1-e1392026716167.png

2-e1392027888224.png

3-e1392027941568.png

haberihbargf.gif

reklamsabit-icasagi.gif

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine, 'Covid-19 Tedbirleri Denetimleri' konulu genelge gönderdi
Milas Belediyespor’un yeni sezon fikstürü belli oldu
Paskal: “Zaten zor durumda olan esnafımızı daha da zor duruma düşürecek”
Ağustos Meclisi Bugün Toplanıyor
“Bu kadar sorumluluk sahibi olmaları bizi ayrıca mutlu etti”
Rusya Bugün Milas - Bodrum Seferlerini Başlatıyor
Muğla’da Covid-19 Tedbirleri Kapsamında Denetimler Gerçekleştirildi
82 bin 655 adet dezenfekte yapıldı

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

ihbarhatti_bddec.jpg

İşaretli yazıyı okutmak için tıklayın. Günaydınmilas.com GSpeech